Logo

Rehabilitační křeslo BTL EMSELLA®

Jedná se o přelomovou technologii v posilování pánevního dna, která je nyní dostupná i na naší ambulanci. Využívá technologii vysokovýkonného fokusovaného elektromagnetického pole (HIFEM) ke stimulaci hlubokých svalů pánevního dna a obnovení neuromuskulární kontroly.

Pro koho je křeslo vhodné: ženy s počínající stresovou inkontinencí, ženy po porodu, které chtějí pracovat na zpevnění pánevního dna, ženy, které mají častější nucení na močení vyplývající z poruchy pánevního dna, ženy, které mají pocit nedostatečnosti v intimním životě vyplývající ze změn pánevního dna, ženy, které pociťují tlak v podbřišku díky poruše pánevního dna. Ale mohou o tomto zákroku uvažovat i muži. Objevují se práce, které zkoumají příznivý vliv u některých typů erektilní dysfunkce. Pro obě skupiny v budoucnu bude přicházet i indikace v oblasti zlepšování časných forem hemoroidálního onemocnění.

Pro koho je křeslo nevhodné: pro ženy s kovovými implantáty v pánvi a okolí, ženy s kardiostimulátory, těhotné ženy nebo ženy s nádorovým onemocněním v malé pánvi.

Konzultace možná na: kreslogyn@seznam.cz

Neinvazivní metoda

(pacientka v pohodlném oblečení sedí na rehabilitačním křesle)

Zmenšení nebo
vymizení úniků moči

(Stresové inkontinence)

Klidnější spánek
v noci

Zvýšená satisfakce
v intimním životě

Průběh terapie

Klíčem k účinnosti je fokusace elektromagnetické energie, hloubka průniku a stimulace celého pánevního dna.

Schematicky lze vidět i na tomto videu:

https://m.facebook.com/watch/?v=1397998677023835&_rdr

Dochází k posílení pánevního dna, jak ukazuje následující obrázek.

obrázek 5

Reference

user

Liběna

Dobrý den milé dámy,

Nedávno jsem navštívila svého gynekologa a tam jsem se dozvěděla o skvělé novince, kterou si pan doktor pořídil do ordinace. Jedná se o křeslo Emsella, které provádí posilování pánevního dna.

Pro nás ženy ale i pro muže, je posilování pánevního dna velmi důležité, z důvodu předcházení inkontinence. Po konzultaci s panem doktorem jsem podstoupila „ 6 sezení „ na křesle Emsella. Jedno sezení trvá půl hodiny, které je velice příjemné. Během sezení jsem poslouchala relaxační hudbu a četla si rozečtenou knihu. Po absolvování terapie se cítím uvolněně, zlepšila se mi kvalita spánku (nemám potřebu chodit v noci na toaletu). Při sportu a zátěži se mi zlepšil problém s udržením moči. Křeslo Emsella má i dobrý vliv na pohlavní život.

Jsem velice ráda, že jsem měla možnost tuto terapii podstoupit a můžu jedině doporučit.

user

Dáša

Dobrý den ženy, maminky,

Chci se s vámi podělit o zkušenost s novým produktem v gynekologické ambulanci pana doktora Peschouta. Jedná se o křeslo Emsella, jeho účinkem je posílení pánevního dna. Je přímo určené pro ženy s problémem inkontinence, ženy po porodu , pro lepší intimní život. Po konzultaci s panem doktorem o mých problémech, mi bylo doporučeno absolvovat 6 sezení na křesle. Této možnosti jsem využila a „zázračný přístroj“ vyzkoušela. Musím se přiznat, že jsem byla velice a mile překvapena, protože už po dvou sezení, se dostavily výsledky Emselly. Spala jsem celou noc, přes den jsem neměla nutkání chodit často na záchod.

Nedávno jsem si byla s přáteli posedět v hospůdce, kde hrála živá kapela a hudba mě nenechala sedět a tak jsem si šla zatancovat a k mému milému překvapení, jsem mohla v klidu skákat a tancovat, bez jakékoli pohromy s únikem moči. Jsem ráda, že jsem křeslo vyzkoušela, sama se přesvědčila, že to opravdu funguje. Jsem za to panu doktorovi vděčná, protože můj život nabral nové obrátky, mé starosti a obavy s cestováním jestli tam budou záchody, jak dlouho pojedeme, jestli to vydržím, jsou náhle pryč.

Můžu si znova bezstarostně užívat jako dřív. A proto jestli máte nějaké problémy a chcete mít opět pohodlný život, nebojte se toho a využijte této možnosti, jít si posedět do křesla, sezení trvá jen půl hodiny, můžete při tom poslouchat relaxační hudbu, číst si nebo zavřít oči a ponořit se do poslechu vibračních zvuků křesla Emsella.

user

Hana

Naprostá spokojenost, doporučuji.

Kontakt

Freya GYN s.r.o.
IČO: 01853236, DIČ: CZ01853236
Zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, spisová značka C 79546.

Preferujeme objednání přes objednávkový formulář.

560 000 407 | 737 530 022
 info@drpeschout.cz
 Havlíčkova 46, 586 01 Jihlava
 Mapa parkování zde

Ordinační hodiny

MUDr. Košťáková

Po 07:30 – 11:30
Út 07:30 – 12:00
12:30 – 14:00
St
Čt

MUDr. Peschout

Po 12:00 – 18:00
Út spec. UZ vyš.
St 07:00 – 11:30
12:30 – 15:00
Čt 07:00 – 11:30
12:30 – 14:30
07:00 – 11:00
12:00 – 14:00

MUDr. Kožušníková

Po
Út
St
Čt dle domluvy

Preferujeme u registrovaných pacientek kontakt v chráněném prostředí našeho programu.

https://v3.smartmedix.net/Login/?idreg=1853201&an=0

Poslední pacientka ½ hod. před koncem pracovní doby. Akutní případy individuálně. Objednávání telefonicky na čísle 737 530 022 v pracovní době po 13. hod.!!! Pro registrované pacientky možnost objednání kdykoliv pomocí webového rozhraní a zadání požadavku, pro neregistrované pacientky možnost objednání přes webové rozhraní na pátek odpoledne.